Haktan Plastik

Plastik Kasa Fabrikalarımız

Hakkımızda

Kuruluş

Haktan Grup, 2012 Yılında Antalya'nın Korkuteli ilçesinde 1 Makina ile Plastik Kasa üretimine başlamış olup, Günümüzde 10'dan fazla Makina ve 2 Üretim Fabrikası ile günde 100.000 'den fazla kasa üretmektedir.

Hedef İlkemiz

Bizim hedef ilkemiz müşterilerimizin taşıdığı ürünleri en sağlıklı ve sağlam şekilde yerine ulaştırmakdır. Bu sebep ile ürettiğimiz kasaların gramı sektörderki diğer plastik kasalara göre daha fazla ve daha sağlamdır. Amacımız sağlam kasalar üreterek taşınan malı minimum zararla sevk edilmesini sağlamaktır.

Bir gün değil daima...

Haktan Grup olarak 200'den fazla seçkin müşteriye ve Türkiye'nin bir çok noktasına Plastik Kasa satışı gerçekleştirmekteyiz. Özellikle Meyve ve Sebze sektörünün en çok ihtiyaçlarından biri olan Plastik Kasa ihtiyaçlarınını karşılamak için 7/24 çalışmaktayız. Meyve ve Sebze Sektörünün önce firmalarına ürün tedarik eden Haktan Plastik, kalileti ve sağlam kasalarıyla sektörde lider olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Sevkiyat

Kendi Araç Filomuz ve anlaşmalı olduğumuz nakliye firmalarıyla beraber Türkiye'nin tüm noktasına en uygun fiyatlar ile Plastik Kasa sevketmekteyiz. Müşterilerimizi iyi dinliyor ve anlıyoruz, Bu kapsamda işinizi önemsiyor ve tam zamanında siparişinizi size ulaştırmak için uzman kadromuzla birlikte günün her saati çalışmaktayız.

Hedefimiz

Hedefimiz başta Akdeniz Bölgesi, Sonrasında ise yeni açacağımız Bursa Fabrikasıyla Marmara ve Ege Bölgesindeki Plastik Kasa ihtiyaçlarını en uygun fiyatlar ile müşterilerimize ulaştırmak.

Daha Fazlası

Daha fazla bilgi için sizleri fabrikamıza çay içmeye bekleriz. Adreslerimiz :

Haktan Plastik - Fethiye Fabrikamız
Karaçulha Mahallesi, Cumhuriyet Bulvarı Üzeri. 48330 Fethiye/Muğla, 48330 Fethiye/Muğla
Telefon : 0543 972 38 61

icon

7/24 Hizmetinizdeyiz

Fabrikalarımız günün her saati tam kapasite çalışmaktadır. .

icon

Zamanında Teslimat

İşinizi önemsiyor ve siparişinizi tam zamanıda sizlere ulaştırıyoruz.

icon

Tüm Türkiye'ye

Ülkemizin her noktasına kendi araçlarımız ile teslimat yapıyoruz.